Fotorelacja ze spotkania otwartego z posłami Kukiz’15 w Gdyni 06.08.2017 – (Oddział 25 i 26)

 

Gdyński Oddział Stowarzyszenia Kukiz’15 – organizator i inicjator wielu ciekawych inicjatyw proobywatelskich na Pomorzu, nie zwalnia tempa również w wakacje. W niedzielę 6 sierpnia odbyło się spotkanie otwarte z mieszkańcami i turystami Hotelu Róży Wiatrów w Gdyni. Prelegentami spotkania byli posłowie Klubu Poselskiego Kukiz’15, Pani poseł Agnieszka Ścigaj, poseł Andrzej Kobylarz, poseł Adam Andruszkiewicz oraz poseł Jarosław Porwich. Podczas spotkania poruszono sprawy ważne dla Polski tj. skutki braku obligatoryjności referendum, konieczność wprowadzenia zmian konstytucyjnych oraz jednomandatowych okręgów wyborczych, a także dyskutowano na temat zbliżających się wyborów samorządowych. Po oficjalnym spotkaniu odbyło się ognisko dla działaczy oraz sympatyków Kukiz’15, które również było okazją do przeprowadzenia ważnych dyskusji. Czas spędzony daleko od „Wiejskiej” w towarzystwie tak ideowo zaangażowanych ludzi w budowę lepszej Polski, to niesamowita dawka nowej energii. Ruch Kukiz’15 skupia wspaniałych ludzi, którzy na co dzień ciężko pracują, prowadzą firmy, stowarzyszenia, a jednocześnie poświęcają swój czas by naprawiać kraj, w który jest ich domem, ich całym życiem. Nikt im za to nie płaci, sami wręcz oddają ciężko zapracowane własne pieniądze, by cokolwiek zmienić.

 

To są niesamowici ludzie i jestem dumna, że mogę z nimi pracować. Po tym spotkaniu, wiem na pewno, że idei, wiary i energii ludzkiej już nic nie powstrzyma i razem to zmienimy…Aniu, Przemku, Darku, Jacku, Małgosiu…i wszystkim wam Kochani dziękuję.

– Anna Błaszczyk, prezes Gdyńskiego Oddziału Stowarzyszenia Kukiz’15

 

Serdecznie dziękujemy posłom Klubu Poselskiego Kukiz’15 za przyjęcie zaproszenia, za rzeczową dyskusję i wspaniałą atmosferę. Dziękujemy Annie Błaszczyk, Przemysławowi Ożóg-Orzegowskiemu oraz Jackowi Hołubowskiemu za organizację spotkania, a przede wszystkim gościom za przybycie i odważną dyskusję.


Chcesz dołączyć do pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia na rzecz nowej Konstytucji Kukiz’15?
Skontaktuj się z Oddziałem: gdynia@ruchkukiza.pl lub gdańsk@ruchkukiza.pl