ZESPOŁY PARLAMENTARNE

Eurorealistyczny Zespół Parlamentarny

  • Rzymkowski Tomasz – przewodniczący
  • Chruszcz Sylwester
  • Andruszkiewicz Adam  
  • Józwiak Bartosz
  • Wilk Jacek  
  • Jakubiak Marek
  • Kulesza Jakub

Kujawsko-Pomorski Zespół Parlamentarny

  • Szramka Paweł – sekretarz

Lubuski Zespół Parlamentarny

  • Porwich Jarosław – wiceprzewodniczący

Narodowo-Demokratyczny Zespół Parlamentarny

  • Wilk Jacek – wiceprzewodniczący
  • Andruszkiewicz Adam
  • Brynkus Józef
  • Chruszcz Sylwester
  • Grabowski Paweł
  • Jaskóła Tomasz
  • Józwiak Bartosz
  • Porwich Jarosław
  • Rzymkowski Tomasz
  • Sachajko Jarosław
  • Szramka Paweł

Opolski Zespół Parlamentarny

  • Grabowski Paweł  – sekretarz

Parlamentarna Grupa ds. Autyzmu

  • Skutecki Paweł
  • Ścigaj Agnieszka

Parlamentarna Grupa Kobiet

  • Borowska Elżbieta – wiceprzewodnicząca

Parlamentarny Zespół Do Spraw Ładu Konstytucyjnego i Praworządności

  • Wilk Jacek – wiceprzewodniczący

Parlamentarny Zespół ds. Ameryki Środkowej i Karaibów

  • Kobylarz Andrzej – wiceprzewodniczący
  • Chruszcz Sylwester
  • Kozłowski Jerzy
  • Liroy-Marzec Piotr
  • Masłowski Maciej
  • Porwich Jarosław

Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych

  • Liroy-Marzec Piotr – przewodniczący
  • Skutecki Paweł – wiceprzewodniczący
  • Bakun Wojciech – sekretarz
  • Kozłowski Jerzy

Parlamentarny Zespół ds. budowy obwodnic i dróg alternatywnych przy autostradzie A1 i DK1

  • Jaskółka Tomasz

Parlamentarny Zespół ds. budowy obwodnicy Łomży i drogi ekspresowej S61- Via Baltica

  • Andruszkiewicz Adam – wiceprzewodniczący

Parlamentarny Zespół ds. Cyfryzacji, Innowacyjności, IT i High-Tech

  • Bakun Wojciech
  • Masłowski Maciej
  • Liroy-Marzec Piotr

Parlamentarny Zespół ds. ekonomii i przedsiębiorczości społecznej

  • Ścigaj Agnieszka – przewodnicząca
  • Jakubiak Marek

Parlamentarny Zespół ds. kontaktów z Katarem

  • Rzymkowski Tomasz – przewodniczący
  • Andruszkiewicz Adam – wiceprzewodniczący
  • Józwiak Bartosz – wiceprzewodniczący
  • Wilk Jacek- Sekretarz
  • Chruszcz Sylwester

Parlamentarny Zespół ds. kontaktów z Pakistanem

  • Józwiak Bartosz – przewodniczący
  • Andruszkiewicz Adam – wiceprzewodniczący
  • Rzymkowski Tomasz – wiceprzewodniczący
  • Wilk Jacek- Sekretarz
  • Chruszcz Sylwester

Parlamentarny Zespół ds. Kresów, Kresowian i Dziedzictwa Ziem Wschodnich Dawnej Rzeczypospolitej

  • Borowska Elżbieta – wiceprzewodnicząca
  • Andruszkiewicz Adam
  • Bakun Wojciech
  • Brynkus Józef

Parlamentarny Zespół ds. Kultury i Tradycji Łowiectwa

  • Józwiak Bartosz
  • Wilk Jacek

Parlamentarny Zespół ds. Miast Polskich

  • Apel Piotr –wiceprzewodniczący
  • Ścigaj Agnieszka

Parlamentarny Zespół ds. Narodowego Programu Rewitalizacji, Rozwoju i Wykorzystania Potencjału Gospodarczego Polskich Rzek

  • Skutecki Paweł -przewodniczący
  • Chruszcz Sylwester
  • Kobylarz Andrzej
  • Parda Błażej
  • Szramka Paweł
  • Parlamentarny Zespół ds. Osób Głuchych:
  • Andruszkiewicz Adam
  • Ścigaj Agnieszka

Parlamentarny Zespół ds. pielęgniarek, położnych i innych pracowników opieki zdrowotnej

  • Ścigaj Agnieszka
  • Andruszkiewicz Adam

Parlamentarny Zespół ds. Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Profilaktyki

  • Skutecki Paweł

Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Mowie Nienawiści i Ochrony Praw Człowieka

  • Liroy-Marzec Piotr

Parlamentarny Zespół ds. Reform Systemowych i Wolnorynkowych

  • Kulesza Jakub – przewodniczący
  • Bakun Wojciech
  • Józwiak Bartosz
  • Maciejewski Andrzej
  • Rzymkowski Tomasz
  • Wilk Jacek
  • Borowska Elżbieta
  • Jaskóła Tomasz
  • Kozłowski Jerzy

Parlamentarny Zespół ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień

  • Chrobrak Barbara
  • Jakubiak Marek
  • Skutecki Paweł
  • Długi Grzegorz
  • Romecki Stefan
  • Ścigaj Agnieszka

Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Infrastruktury Transportowej i Przemysłu

  • Józwiak Bartosz – wiceprzewodniczący
  • Kobylarz Andrzej

Parlamentarny Zespół ds. Samorządu Terytorialnego

  • Kaczmarczyk Norbert

Parlamentarny Zespół ds. Śląska

  • Kukiz Paweł

Parlamentarny Zespół ds. Uregulowania Stosunków Własnościowych

  • Józwiak Bartosz – przewodniczący
  • Borowska Elżbieta – sekretarz
  • Andruszkiewicz Adam – skarbnik
  • Wilk Jacek
  • Wójcikowski Rafał
  • Tyszka Stanisław
  • Rzymkowski Tomasz
  • Chruszcz Sylwester
  • Brynkus Józef

Parlamentarny Zespół ds. utworzenia Uniwersytetu Częstochowskiego

  • Józwiak Bartosz – wiceprzewodniczący
  • Kobylarz Andrzej

Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Infrastruktury Transportowej i Przemysłu

  • Jaskóła Tomasz

Parlamentarny Zespół Górnictwa

  • Jakubiak Marek

Parlamentarny Zespół ds. Wsparcia Polskiego Przemysłu Obronnego

  • Sitarski Krzysztof – wiceprzewodniczący
  • Chruszcz Sylwester
  • Sachajko Jarosław

Parlamentarny Zespół Historii i Tradycji Wojska Polskiego

  • Brynkus Józef
  • Jakubiak Marek
  • Szramka Paweł
  • Jaskóła Tomasz
  • Parda Błażej

Parlamentarny Zespół Karpacki

  • Bakun Wojciech – wiceprzewodniczący
  • Masłowski Maciej

Parlamentarny Zespół Miłośników Historii

  • Brynkus Józef

Parlamentarny Zespół Miłośników Ziemi Bydgoskiej

  • Skutecki Paweł – wiceprzewodniczący

Zespół Parlamentarny ds. współpracy Polsko-Białoruskiej

  • Andruszkiewicz Adam – przewodniczący
  • Chruszcz Sylwester – wiceprzewodniczący
  • Józwiak Bartosz – wiceprzewodniczący
  • Rzymkowski Tomasz – sekretarz
  • Jachnik Jerzy

Zespół Parlamentarny ds. kontaktów z Kazachstanem

  • Rzymkowski Tomasz – przewodniczący
  • Józwiak Bartosz – wiceprzewodniczący
  • Andruszkiewicz Adam – sekretarz

Zespół Parlamentarny ds. Iranu

  • Józwiak Bartosz – przewodniczący
  • Andruszkiewicz Adam – wiceprzewodniczący
  • Rzymkowski Tomasz – wiceprzewodniczący
  • Wilk Jacek – sekretarz
  • Chruszcz Sylwester

Zachodniopomorski Zespół Parlamentarny

  • Romecki Stefan – wiceprzewodniczący
  • Chruszcz Sylwester

Warmińsko-Mazurski Zespół Parlamentarny

  • Kobylarz Andrzej – wiceprzewodniczący
  • Maciejewski Andrzej

Poselski Zespół na rzecz Nowej Konstytucji

  • Jachnik Jerzy – sekretarz
  • Jaskóła Tomasz  
  • Mordak Robert      

Poselski Zespół ds. Przemysłu Kosmicznego i Eksploracji Kosmosu

  • Skutecki Paweł – przewodniczący
  • Szramka Paweł – wiceprzewodniczący

Podlaski Zespół Parlamentarny

  • Andruszkiewicz Adam – wiceprzewodniczący

Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  • Brynkus Józef – wiceprzewodniczący
  • Borowska Elżbieta  
  • Chruszcz Sylwester  
  • Kaczmarczyk Norbert  

Parlamentarny Zespół Strażaków

  • Chrobak Barbara – wiceprzewodnicząca
  • Grabowski Paweł  
  • Sachajko Jarosław  

Parlamentarny Zespół Sportowy

  • Kaczmarczyk Norbert

Parlamentarny Zespół Przyjaciół Odry

  • Grabowski Paweł  

Parlamentarny Zespół „Posłowie dla Śląska i Zagłębia”

  • Chrobak Barbara – wiceprzewodnicząca
  • Długi Grzegorz  
  • Sitarski Krzysztof

Parlamentarny Zespół na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego

  • Jakubiak Marek  – wiceprzewodniczący
  • Kozłowski Jerzy  
  • Masłowski Maciej  
  • Sachajko Jarosław

Parlamentarny Zespół na rzecz wprowadzenia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych

  • Kukiz Paweł – przewodniczący
  • Bakun Wojciech – wiceprzewodniczący
  • Romecki Stefan – wiceprzewodniczący
  • Andruszkiewicz Adam
  • Apel Piotr
  • Borowska Elżbieta
  • Brynkus Józef
  • Chrobak Barbara
  • Chruszcz Sylwester
  • Długi Grzegorz
  • Grabowski Paweł
  • Jachnik Jerzy
  • Jakubiak Marek
  • Jaskóła Tomasz
  • Józwiak Bartosz
  • Kaczmarczyk Norbert
  • Kobylarz Andrzej
  • Kulesza Jakub
  • Liroy-Marzec Piotr
  • Maciejewski Andrzej
  • Masłowski Maciej
  • Parda Błażej
  • Rzymkowski Tomasz
  • Sachajko Jarosław
  • Sitarski Krzysztof
  • Skutecki Paweł
  • Szramka Paweł
  • Ścigaj Agnieszka    
  • Wilk Jacek     

Parlamentarny Zespół na Rzecz Rozwoju Radomia i Ziemi Radomskiej

  • Mordak Robert – wiceprzewodniczący

Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej

  • Rzymkowski Tomasz – wiceprzewodniczący
  • Andruszkiewicz Adam