Łukasz Rzepecki dołączył do Kukiz’15

 

Dziś szeregi Kukiz’15 zasilił poseł Łukasz Rzepecki. – Witamy serdecznie chłopaka sprawiedliwego i prawego. Bardzo się cieszę, że będziemy mieli w klubie człowieka, który realizuje obietnice wyborcze, człowieka, który jest wierny swoim wyborcom, który sprzeciwił się podwyżkom cen paliwa i który uważa, że poseł jest równy obywateli, że żaden z posłów nie może być bezkarny i wszyscy obywatele powinni być równo traktowani – mówił podczas konferencji prasowej przewodniczący Paweł Kukiz.

 

Dobrze Łukasz trafiłeś i cieszę się raz jeszcze, że będziesz z nami, pomożesz budować Kubie Kuleszy kluby młodych przy Kukiz ’15 – dodał.

Poseł Rzepecki oprócz głosowania przeciwko podwyżkom cen paliwa był również zwolennikiem uzyskania kompromisu przy reformie KRS i SN. Podczas konferencji prasowej podkreślał, że został posłem dzięki mieszkańcom swojego okręgu wyborczego i to dla nich realizuje swój program. – Mnie wybrali ludzie, nie wybrały mnie partie polityczne ani politycy – mówił.

 • Paton

  I jest się czym podniecać? A gdzie dziś są wybrani z list komitetu Kukiz15: Magdalena Błeńska, Małgorzata Janowska, Paweł Kobyliński, Piotr Marzec, Kornel Morawiecki, Janusz Sanocki, Anna Siarkowska, Robert Winnicki, Małgorzata Zwiercan i Ireneusz Zyska?

  • Andrzej Waldemar Bugajski

   Podniecać to się , Ty Paton podniecasz się tym, że osoby które zdradziły nasze ideały od nas odeszły . I bardzo dobrze , że odeszły . A ten młody człowiek wie co znaczy dane słowo wyborcom i je realizuje, a z takimi posłami nam Wojownikom jest po drodze.

   • Paton

    Jakie ideały? Bez żartów 🙂 Paweł sam powiedział, że: „nie ma programu, bo program to ściema” więc o czym my tu mówimy… Kukiz15 nic nie proponuje Polakom bo nie ma programu – tylko bieżące korzyści, raz tak, raz inaczej i nikt nie może Was rozliczyć bo z czego? Nic przecież nie zaproponowaliście.