Maciej Masłowski

Okręg 23

Maciej Masłowski

Okręg 23 Rzeszów: Poseł Maciej Masłowski

Urodził się w 1984 roku w Rzeszowie. Ukończył Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie na Wydziale Administracyjno-Informatyczny, gdzie uzyskał stopień magistra z Informatyki i ekonometrii.

Jest nauczycielem akademickim. W latach 2007-2008 współpracował z uczelnią jako asystent przy realizacji projektów krajowych i międzynarodowych w Samodzielnym Zakładzie Ekonomii Matematycznej i E-biznesu. Współpracował z Pawłem Kukizem w ramach inicjatywy Zmieleni.pl i był koordynatorem Ruchu Kukiza na Podkarpaciu.

W wyborach parlamentarnych w 2015 roku kandydował do Sejmu w okręgu rzeszowskim z pierwszego miejsca na liście powołanego przez Pawła Kukiza komitetu wyborczego wyborców. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 15 303 głosy.

Podsumowanie Konwentu w Rzeszowie

W sobotę 4 czerwca w Rzeszowie w Kinie Zorza odbył się Konwent Kukiz’15. Na spotkanie do Rzeszowa dotarła liczna grupa posłów Klubu poselskiego na czele z Pawłem Kukizem. Każdy z gości pokrótce przedstawił swoją sylwetkę i opisał czym zajmuje się w parlamencie. Głosy zabierali – Marek Jakubiak, Jarosław Sachajko, Barbara Chrobak, Jerzy Jachnik, Paweł Szramka, […]

Czytaj więcej