Spotkanie integracyjno-informacyjne Oddziału Lubelskiego i Chełmskiego Stowarzyszenia Kukiz’15 – 30 września 2017 r. (Oddział 6 i 7)

 

30 września 2017 roku odbyło się spotkanie integracyjno-informacyjne członków i sympatyków Oddziału Lubelskiego i Chełmskiego Stowarzyszenia Kukiz’15, kótrego organizatorami byli członkowie Chełmskiego Oddziału.

Ruch Kukiz’15 skupia wokół siebie wspaniałych ludzi. Serdeczne podziękowania za przybycie oraz merytoryczną dyskusję dla uczestników spotkania. Ognisko, liczne rozmowy pozwoliły na zacieśnienie relacji pomiedzy gośćmi. Spotkanie poświęcone było głównie dyskusji na temat projektu „Samorządy z Kukizem”. Podobne spotkania będą odbywały się cyklicznie i będą organizowane przez poszczególne Oddziały Stowarzyszenia. 

Celem Ruchu Kukiz’15 jest odpartyjnienie samorządów, które obecnie najczęściej służą interesom wpływowych działaczy partii politycznych i przekazaniu ich w ręce obywateli. Projekt „Samorządy z Kukizem” powstał z myślą o osobach, którym bliskie są ideały Ruchu Kukiz’15. Projekt otwiera każdemu możliwość kandydowania wbrew partiom politycznym. Na naszej stronie każdy będzie mógł zgłosić chęć kandydowania na wszystkich szczeblach w wyborach samorządowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na stronie www.samorzadyzkukizem.pl

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z  poszczególnymi Oddziałami Stowarzyszenia: KONTAKTY