Grupa wyjazdowa wolontariuszy Ruchu Kukiz’15 w Zakopanem (zbiórka podpisów) – dzień 7

 

Szósta doba zbiórki podpisów w Zakopanem dobiegła końca. Akcja zbierania podpisów pod wnioskiem o rozpisanie referendum w sprawie przyjęcia uchodźców trwa od 2 lipca. Jakie są dotychczasowe efekty pracy naszych wolontariuszy? Pomimo niesprzyjającej momentami pogody liczba chętnych do składania podpisów rośnie w siłę. Nasi wspaniali przyjaciele dają z siebie wszystko! Trzeci dzień w Zakopanem to był dla nich czas intensywnej pracy. Od rana do nocy! Dziesiątki odbytych rozmów, sympatyczna wizyta Straży Miejskiej i mnóstwo oznak poparcia. Czwartego dnia zbiórki turyści tłumnie wsparli naszą akcję referendalną. Łączna ilość podpisów wyniosła prawie 1000 podpisów! W kolejnym dniu zebrano następne 350 podpisów! Szóstego dnia zbiórka odbyła się pod Gubałówką. Do naszych wolontariuszy dołączyli działacze Ruchu Kukiz’15 z innych regionów Polski. W przeciągu kilku godzin zebrali kolejne 330 podpisów. Praca zespołowa przynosi świetne efekty! 

Praca naszych wolontariuszy to dla nas najlepsza promocja z możliwych. Ich postawa i otwartość na ludzi to właściwy przekaz informacji, który dla Ruchu Kukiz’15 jest bezcenny. Organizując akcję zbierania podpisów chcemy uświadomić obywateli, że w sprawach społecznych, finansowych czy gospodarczych powinni decydować oni sami, a nie politycy, którzy niejednokrotnie wydają pieniądze podatników niezgodnie z przeznaczeniem. Chcemy, aby dzień referendalny był takim dniem w roku, podczas którego decyzje społeczeństwa będą stanowiły obowiązujące w Polsce prawo. Decyzje, które mogliby wyrażać poprzez oddanie swojego głosu w referendum. Dzisiaj zbieramy podpisy, które w głównej mierze dotyczą tematyki bezpieczeństwa społeczeństwa polskiego oraz kwestii finansowej naszego państwa. Te podpisy, które teraz zbierają nasi wolontariusze mogą być krokiem milowym do tego, aby ustanowić dzień referendalny DNIEM OBYWATELI. Dołącz do nas! Wesprzyj nas w naszych działach! Buduj Polskę razem z nami!

W zbiórce uczestniczyli/uczestniczą: Piotr Kubiczek – główny koordynator grupy wyjazdowej, Łukasz Barski, Joanna Gębala, Justyna Pyszny, Zbigniew Smykla, Mateusz Gortal, Daniel Fryda, Bartosz Różak, Mateusz Koszyk, Adam Poręba. Serdecznie podziękowania za wytrwałość i poświęcenie! Dziękujemy wszystkim, którzy „noszą” Polskę w sercu!


 Jeśli chcesz dołączyć do grupy wyjazdowej to skontaktuj się z głównym koordynatorem Piotrem Kubiczkiem: zubinek@interia.pl


Jeśli chcesz się włączyć do naszej akcji wejdź na stronę www.dzienreferedalny.pl i skontaktuj się z naszymi koordynatorami. Pamiętaj, że i Ty możesz zorganizować zbiórkę podpisów w swojej miejscowości! Zamówienia identyfikatorów prosimy składać na e-maila: identyfikator.15@wp.pl