Kukiz’15 domaga się kamer na spotkaniu ws. Trybunału Konstytucyjnego

 

Pawel Kukiz o tym, że męczący społeczeństwo i wpływający negatywnie na państwo serial „Gra o Trybunał” zdaje się nie mieć końca, a kolejne odcinki już niebawem. Wojenka polsko-polska trwa, a partyjne pasożyty robią co mogą, aby konflikt o Trybunał Konstytucyjny przedłużać i wciąż dzielić społeczeństwo.

Jako jedyne ugrupowanie od miesięcy proponujemy kompromisowe rozwiązania kończące spór o TK. Zamiast tego partie wciąż wolą robić ludziom wodę z mózgu. Dlatego tym razem domagamy się bezpośredniej transmisji z negocjacji podczas spotkań przedstawicieli ugrupowań politycznych. Niech wszyscy obywatele zobaczą jak partie pozorują starania o zakończenie konfliktu, który same wywołały. Chcemy zakończenia tego bezsensownego sporu i zajęcia się problemami Obywateli, a nie polityków!

 

 

  • KP

    Nie wiem gdzie to napisać, bo na forum nie udało mi się wejść. Może nie na temat TK, ale podoba mi się nowa strona a nade wszytsko możliwość komentarzy na Państwa stronach a nie tylko facebooku. Od dawna brakowało mi tej opcji.