Kukiz’15 rozpoczyna akcję #NieDajmySięPodzielić!

W związku z trwającym obecnie, niezrozumiałym sporem pomiędzy opozycją, a PiS, posłowie ruchu Kukiz’15 rozpoczynają akcję #NieDajmySięPodzielić. W najbliższych dniach posłowie będą organizować konferencje prasowe w swoich okręgach wyborczych mające na celu uspokojenie emocji i przekonanie do podjęcia konstruktywnej debaty.

Jako Kukiz’15, apelujemy o odłożenie sporów na bok. Obywatele nie potrzebują demonstracji siły, a budującej dyskusji, do której jedyną drogą jest spokój.

Zdaniem Kukiz’15 zbliżające się Święta Bożego Narodzenia powinny być czasem refleksji i ostudzenia emocji, a nie kolejną okazją do wyprowadzania obywateli na ulice. Boże Narodzenie to czas rodzinnych spotkań i pojednania, do tego je wykorzystajmy. Nie dajmy się wplątać w polityczne rozgrywki.

Nie dajmy się podzielić!

  • Andrzej Dymczyk

    Czy da się zakopać podziały pomiędzy czerpiącymi korzyści z porozumienia w Magdalence, którzy nie chcą zmian by stracić wpływy, władzę i przywileje, a tymi którzy marzą o życiu w normalnym kraju? Okrągły stół oparł się o prostą regułę podziałów. Bierzemy pół na pół, wy sobie kapusie i „legendy” Solidarności weźcie władzę, my bierzemy banki, media, sądy, prokuraturę, stowarzyszenia literackie. O zerwaniu umowy nie mogło być mowy, bo przekazujący władzę mieli szafy wypełnione teczkami i w każdej chwili mogli tej atomowej broni użyć. Po obstawieniu najważniejszych instytucji i biznesów w „państwie”, sama władza sprowadzała się do spektaklu, kolejne gabinety miały bawić gawiedź i odwracać uwagę od miliardów lokowanych na tajnych kontach. Dlaczego w takim razie to wszystko padło na pysk i podnieść się nie może? Kadry, kadry i jeszcze raz kadry! Myli się, a mówiąc wprost, głupcem jest ten, który uważa, że Kiszczak, Jaruzelski i ich wychowankowie, ale jeszcze z czasów komuny, to grupa nieuków i miernot, która rządziła wyłącznie dlatego, że używała argumentu siły. http://www.kontrowersje.net/komunistycznej_rewolucji_nie_b_dzie_nie_ma_kim_robi