Projekt Kukiz’15 o kwocie wolnej od podatku – Paweł Kukiz apeluje do mediów

 

Kilka dni temu w Sejmie przedstawiliśmy nasze projekty zrównania kwoty wolnej od podatku dla posłów i reszty Obywateli. Politycy mają ją na poziomie 30 tys.zł, Obywatele 3 tys.zł. To skandaliczna niesprawiedliwość. Co zrobiły media? Cicho sza! Udają, że projektów ustaw nie ma i pilnują przywilejów partiokracji. System się broni, a to znaczy, że my przechodzimy do ofensywy.

Paweł Kukiz wygłosił emocjonalny i jakże szczery apel do wydawców mainstreamowych mediów! Toczymy nierówną bitwę z Systemem, ale w walce o interes obywatelski nigdy się nie poddamy. Oto nasze przesłanie dla całego frontu polityczno-medialnego, który zaciekle broni niesprawiedliwych przywilejów polityków.

„Drodzy wydawcy Telewizji Polskiej (tak zwanej) Publicznej, Polsatu, TVN-u…W piątek zrobiliśmy bardzo ważną konferencję na temat zrównania kwoty wolnej od podatku posłów i Obywateli. Żadna z mainstreamowych stacji nie podała tej informacji! To pozwala przypuszczać, że wy nie służycie Obywatelom, tylko partiom politycznym, bo żadnej partii nie jest na rękę zrównanie praw polityka z prawami Obywateli. Opanujcie się i działajcie w interesie Narodu polskiego!”

To co, pomożecie Pawłowi i jedynemu ruchowi obywatelskiemu przełamać tę zmowę milczenia mediów na temat naszego projektu? To świetny moment, żeby pokazać z kim trzymacie – z ruchem obywatelskim czy frontem polityczno-medialnym III RP. Udostępniajcie, niech jak najwięcej ludzi dowie się, że mamy dość przywilejów polityków! ‪#‎PotrafiszPolsko‬