Uroczyste przekazanie 13 tysięcy podpisów pod referendum – Kraków (okręg 13)

 

W dniu 14 kwietnia działacze Ruchu Kukiz’15 z Krakowa i okolic odwiedzili Klub Poselski Kukiz’15. W tym radosnym dniu miało miejsce uroczyste wręczenie Przewodniczącemu Pawłowi Kukizowi 13 tysięcy podpisów pod wnioskiem o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyjęcia uchodźców w ramach systemu relokacji w Unii Europejskiej. Dni obrad. Mało czasu dla kogokolwiek, ale dla wolontariuszy chwilę zawsze się znajdzie. Zwiedzanie sejmowych korytarzy. Zdjęcia z posłami oraz pracownikami Klubu. Tak upłynął dzień. 

I taka ich reakcja po spędzonym z nami dniu…

 

„Apel do WoJOWników:

Ostatnie dwa dni miałem zaszczyt i przyjemność przyglądnąć się pracy naszych posłów z Ruchu Kukiz’15 w sejmie i na spotkaniach z sympatykami. Zwróciłem uwagę na to, że od rana do późnych godzin nocnych biorą udział w obradach sejmu, uczestniczą w komisjach i podkomisjach, są członkami zespołów parlamentarnych, pełnią dyżury poselskie w swoich okręgach i spotykają się z wyborcami i sympatykami w całej Polsce i za granicą! Nie zapominajmy jeszcze, że reprezentują nas na oficjalnych uroczystościach państwowych i lokalnych. Ktoś powie, że to ich praca, ktoś inny doda, że są naszymi pracownikami, że to my im płacimy z naszych podatków. Tylko, że oni nie mają sztabów ludzi, którzy dla nich pracują, którzy wszystko przygotowują, tak jak w innych ugrupowaniach! Ruch Kukiz’15 nie jest partią i nie pobiera subwencji z budżetu państwa. Dlatego nasi posłowie wiele rzeczy i spraw wykonują sami, pracując dwa razy ciężej niż inni, nie mając czasu na życie prywatne i rodzinne. Pewnie niejeden się oburzy i powie, że to służba publiczna i wiedzieli na co się decydują. To prawda, ale dla nich to misja! Wkładają w nią całą swoją energię, serce i angażują się na 100 procent! Tym odróżniają się od innych formacji politycznych, które zajmują się tylko własną kreacją i pijarem. 

Ze względu na to wszystko nie mogę zrozumieć, dlaczego, ludzie sprzyjający ruchowi hejtują i krytykują naszych posłów, cokolwiek by nie zrobili. Jak ma zmieniać Polskę grupa 38 posłów? Sama? Nie! Może to robić jedynie wchodząc w celowe koalicje, których decyzje mogą przynieść dobrą zmianę dla kraju. Dlatego wojowniczki i wojownicy występuję z apelem. Stańmy murem za Pawłem Kukizem i posłami ruchu Kukiz’15. Wspierajmy ich na każdym kroku, brońmy przed hejtem i trollingiem! Zaufajmy, że wszystko co robią, robią dla Polski i jej naprawy! Niech wszyscy zobaczą, że stoi za nimi armia świadomych, mądrych i rozsądnych ludzi z całej Polski, którzy są z nimi na dobre i na złe. POTRAFISZ POLSKO!”

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Dokładne informacje dotyczące zbiórki podpisów znajdą Państwo na stronie: www.dzienreferendalny.pl

Chcesz dołączyć do krakowskiej ekipy? Skontaktuj się z nimi: zubinek@interia.pl