Złożyliśmy 3 projekty ustaw!

 

 

Partie polityczne myślami są już dawno na wakacjach, my nawet nie myślimy o odpoczynku – wczoraj złożyliśmy aż 3 projekty ustaw!

Do Sejmu weszliśmy chcąc pokazać, że nowa, lepsza jakość w polityce jest możliwa. Że Obywatele nie są skazani na wieczne partyjne lenistwo i lekceważenie ich problemów. Udowadniamy, że ciężka praca na rzecz Obywateli może być w Sejmie na porządku dziennym. Dziś złożyliśmy kolejne ważne projekty ustaw!

                                                                                               13569001_486588774876712_8524992104378869967_o

 

o rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych (wydanie karty parkingowej równocześnie z legitymacją dla osoby niepełnosprawnej).
o świadczeniach rodzinnych (zrównanie praw opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych w dostępie do świadczenia pielęgnacyjnego).
o karaniu podważania zbrodni ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA na Wołyniu – nie można pozwalać na fałszowanie historii i propagowanie banderyzmu.

 

Niebawem możecie spodziewać się kolejnych, pro-obywatelskich projektów z naszej strony. Nie spoczywamy na laurach, dalej ciężko pracujemy ‪#‎PotrafiszPolsko‬!

  • Darek

    A partyjne darmozjady pojechały na wakacje.